Ahoj všichni chtěl jsem vás všechny pozvat na Výstavu do Lysé nad Labem která se konná tento víkend 7-9.11 2014

Tento víkend Výstava !!!!!
Rychlá kola  v Lysé nad Labem od  8.11 - 10.11

POSLEDNÍ ZÁVOD MMČR K TERÝ SE JEL V KRAMOLÍNĚ U NEPOMUKU MÁME ZA SEBOU !!!

krátky souhrn dne:

Ráno na dopolední tréninky bylo bahno a v dopolednich treninkách jsem na jeden ze skoků byl moc rychlej a prezkočil jsem ho ,asi o 2metry a louplo mi v zápěstí a bylo po.Na odpolední rozjíždky sem ale nastoupil a snažil jse bojovat o dobré umístění, ale moc to nešlo přezto jsem dojel v obouch jizdách, takže celkem spokojenost.Po dojetí poslední jízdy, jsem se bolestí nemohl ani motorky pustit. tak jsme se vydaly hned do nemocnice,kde mi doktor řekl,že mám naprasklou navikulární kost v zápěstí a dostal jsem na 4 týdny sádru a po 4 týdnech, když se to nezlepší, tak prej mě nemine operace. Tak tohle je menší souhr závodů v kramolíně .

!!!!TAK JE TO TADY!!!

FOTKY JSOU OD JANA ZEMÁNKA  A JSOU FAKT PECKA, TAK SI TO NENECHTE UJÍT.

Pár fotek najdete v galerii MMČR 2013

Trát na tento závod byla pěkně připravena a pořadatelé se jí snažili cely týden před závodama kropit ,aby se na odpolední rozjíždky moc neprášilo.Trat byla na den zavodu pekně připravená ,ráno před zavodami byla trat  tvrdá a rovná jak dálnice takže  se nevyjížděli  po cele závody žadné koleje.Mezi rozjiždkami hasiči trat kropily až moc ,že vznikaly na trati kaluže ,které byly velmi nepřijemné.Závod pro mě nedopadl podle představa .Ráno mi vytekli během dopoledních tréninků tlumiče a olej mi tekl na přední brzu a s tím nešlo bojovat o lepší umístění . Takže s 1 jízdy jsem si  odvezl jen 7 bodů a na další rozjíždku jsem bohužel nemohl s těchto důvodů nastoupit:-(.Tak to zní můj krátký článek o závodech v Dálečíně.

.Děkuji hlavně  sponzorům za podporu.

MOTOPARTNER

BOARDSTAR

MATIS

Tak Vás zdravim z nejvyššího místa v Liberci,aneb psychická příprava na závody,28.7. v Dalečíne!

Naprostej relax na dovolený v Liberci.
Samozřejmě děkuju za oblečení z nové kolekce od Metal Mulisha.
Ještě jednou díky-bez Vás bych chodil nejspíš nahej :D .

TRÉNINK NA JEDNOKOLCE:-D

Po pár hodinách na jednokolce,ujetejch sotva pár metrech a několikrát nabitý hubě jsem usoudil,že přecejenom zůstanu u motorky :D

RELAX PO TRÉNINKU

Pár foteček najdete v galerii .

FOCENÍ MANAŽÉRKY

NEDĚLNÍ ODPOLEDNE A POZOROVANÍ PŘI ZAHŘÍVÁNÍ PITBIKA

METAL MULISHA  NEW COLECTION

PO DOKONČENÍ  MOTORKY PÁR FOTEK S MANAGEREM:-)

LEPENÍ POLEPŮ NA SEZONU 2013

POLEPY NA SEZONU 2013

Zdravím všechny

Nakou chvíli tady nebyli žádné nové Aktuality.Tak chci připomenout výstavu Rýchlá Kola která se konná na výstavišti v Lysé nad Labem od Pátku 9.11.2012 -12.11.2012 ,kde bude  k vidění má motorka .Něká malá ochutnávka.

Závod MMČR v Dlouhé Loučce

Na závody jsme dorazili den předem.Trať upravená ,nakropená a vypadalo to ,že druhý den to budou krásné závody ,jen že v brzkých ranních hodinách začalo strašně pršet a pršelo až do 4 odpoledne.Po odjetí obou dopoledních treninků se z trate začínal dělat jeden velký rybník a místama zkrze trať tekly proudy vody ,Takže jsme se v závodě měli na co těšit. .Po odjetí 1.rozjížďky,jsem měl ošklivý pád a  skončil  jsem až na 27.místě.Naštěstí to odneslo jen pohmožděné koleno ,s pár modřinama.Když jsem se oblíkal na druhou jízdu ,tak v depu hlásili ,že zasedá žiry.Po chvíli čekání komise rozhodla ,že další jízdy se ruší a že tímto zavody končí pouze s 1 odjetou jízdou.Více fotek najdete v Galerii